ul. Bobrzańska 6a, 61-248 Poznań 

28 - 09 - 2018 - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ! ! ! (...)

28 - 09 - 2018 - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ! ! ! (...)

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ! ! !

02 października 2018 roku Warszawa, Manifestacja Służb Mundurowych funkcjonariuszy służb podległych resortom Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości.
 
Zgłoszenia uczestników proszę przesyłać do dnia 01 października 2018 roku w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - więcej szczegółów w załączonych plikach ! ! !
 
Pamiętajmy, że prowadzona akcja, w tym manifestacja jest tylko formą wyrażenia naszych opinii, a nie narzędziem i celem samym w sobie, oraz cytując jednego z kolegów:

"... szukajmy celów, które nas łączą, a nie tych, które dzielą"

 

protestNSZZPP m

  

02 października 2018 roku Warszawa, Manifestacja Służb Mundurowych funkcjonariuszy służb podległych resortom Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości (...)

manifestacja

 

 F15K2018

 

(…) Z pozyskanych informacji wynika, iż MSWiA poprzez swoje służby, w tym Biuro Nadzoru Wewnętrznego, monitorować będzie cały przebieg manifestacji, dlatego wszyscy czynni funkcjonariusze biorący udział w manifestacji powinni wykazać się daleko idącą samokontrolą. Istnieje zagrożenie wszczynania postępowań, w tym z etyki. Mogą być wobec nas stosowane prowokacje. Pozyskano również informację, iż nasza manifestacja będzie nagrywana przez środowiska narodowe i kibolskie. Ponadto przypominam, iż manifestacja nie jest polityczna, a odbywa się w związku ze złożonymi przez Federację ZZ SM postulatami. Osoby, które będą chciały wejść ze swoimi hasłami muszą być bezwzględnie usunięte przez nasze służby porządkowe. W manifestacji nie przewidujemy udziału polityków, członków stowarzyszeń i innych organizacji poza osobami zaproszonymi przez organizatora protestu. (…)

 
 
 

Do pobrania :

pdf ikona  -  2018.09.28 - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NSZZ PP.pdf

pdf ikona  -  2018.09.28 - REGULAMIN zgromadzenia 2 października 2018.pdf

pdf ikona  - 2018.09.28 - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY zgromadzenia 2 października 2018.pdf

pdf ikona  -  2018.09.28 - INFO ZA SZYBĘ AUTOBUSU - NSZZ PP.pdf - NSZZ PP.pdf